Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kobieta potrącona na Zawadzkiej

Kierowca samochodu osobowego, jadąc ulicą Zawadzką od skrzyżowania z ul. Przykoszarową w kierunku Ronda Solidarności, potrącił przechodzącą po przejęciu dla pieszych kobietę. Poszkodowana została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na razie nie wiadomo czy obrażenia, których doznała są poważne.

Do zdarzenia doszło około godziny 18. na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z ul. Sybiraków. Kobieta przechodziła z osiedla bloków ŁSM w kierunku pobliskiego kościoła pw. Krzyża Świętego.

To nowy odcinek ul. Zawadzkiej przebudowany w 2016 roku, ale na tym skrzyżowaniu z ul. Sybiraków stosunkowo często dochodzi do rożnych zdarzeń drogowych.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę