Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pogoda na zimę

+6,3°C taką temperaturę powietrza zarejestrowano wczoraj na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie k. Piątnicy. Najbliższe dni mają nie być już tak ciepłe. Dziś maksymalnie do +2°C. Synoptycy wieczorem spodziewają się przelotnych opadów deszczu ze śniegiem lub śniegu, a w nocy samego śniegu.

Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej najbliższej nocy dla województwa podlaskiego wynosi od 2 cm do 6 cm. Temperatura będzie też niższa niż ostatnio i spadnie od ok. -4°C, -5°C. Odczucie zimna będzie znacznie większe, spodziewany jest wiatr okresami dość silny, od 25 do 40 km/h, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni oraz północny, powodujący lokalne zawieje śnieżne.
Podobnie wiać będzie już dziś w ciągu dnia i jutro. W czwartek w regionie temperatura maksymalna do -2°C, a poza tym zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady śniegu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę