Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pędził Meblową

Główne zdjęcie
ul. Meblowa

Szeroka, dwujezdniowa ulica Meblowa w Łomży, zgodnie z przewidywaniami nie należy do grona najbardziej obciążonych ruchem samochodowym ulic miasta. Stosunkowo często jest za to wykorzystywana do „testów prędkości” przez kierowców. Dziś 41-letni mieszkaniec miasta wpadł na policyjny patrol gdy jechał nią z prędkością 119 km/h.

Informując o zatrzymaniu na ul. Meblowej jadącego prędkość o 69 km/h wyższą niż dozwolona kierowcy skody policjanci podkreślają, że policyjne kontrole w tym regionie są reakcją na zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a ujawnione wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy, że dochodzi tu do przekraczania dozwolonej prędkości jazdy.

Zatrzymanemu w piątek przez patrol drogówki na Meblowej kierowcy pędzącej z prędkością 119 km/h skody policjanci natychmiast zatrzymali prawo jazdy. Zgodnie z prawem utraci je na trzy miesiące. Poza tym za popełnione wykroczenie musi opłacić mandat karny w wysokości 400 zł. 

Mundurowi apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę