Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Makabryczne odkrycie w Wysokiem Mazowieckiem – w studni znaleziono zwłoki mężczyzny

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w studni przy ulicy Kościelnej w Wysokiem Mazowieckiem.

 

To najprawdopodobniej poszukiwany od kilku tygodni mieszkaniec miasta, 45-letni Marek O. - informuje zastępca Prokuratora Okręgowego w Łomży Rafał Kaczyński.

Ciało leżało w studni o głębokości ponad 6 metrów. Żeby je wydobyć konieczna była pomoc strażaków, którzy usunęli wodę ze studni i wyciągnęli ciało na powierzchnię.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę