Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mokro i ciepło

Główne zdjęcie
synoptyczna prognoza pogody na najbliższe dni dla Łomży (źródło: IMGW-PIB/pogodynka.pl)

Od kilku godzin w Łomży i okolicy pada niewielki deszcz. Tak ma być przez cały dzień, jutro i pojutrze. Temperatura powietrza może przekroczyć 4°C. Także w nocy będzie powyżej zera.

Temperaturę powyżej 4°C urządzenia pomiarowe stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie k. Piątnicy zanotowały już wczoraj wieczorem. Nocą nieco spadła i o poranku wynosiła +2,1°C i powoli rośnie. Synoptycy spodziewają się, że dziś w ciągu dnia może osiągnąć 4°C.  Przez cały dzień będzie zachmurzenie duże i opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W nocy podobnie – temperatura ok. 3°C, zachmurzenie duże, okresami opady deszczu lub mżawki i silne zamglenia.

Na najbliższe dni powrotu zimy synoptycy się nie spodziewają.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę