Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany głąb za kierownicą

Trzy samochody uczestniczyły w kolizji, którą spowodował pijany kierowca. Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu al. Legionów z ul. Dworcową pijany kierowca suzuki nie wyhamował i uderzył w tył volva, które uderzyło w lawetę. Z naszych informacji wynika, że pijany kierowca ma już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło około godz. 18. Wszystkie trzy samochody jechały w kierunku Konarzyc.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący suzuki jadąc Legionów na środkowym pasie ruchu, najprawdopodobniej w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego uderzył w tył volvo, które zatrzymało się przed sygnalizacją świetlną, a volvo uderzyło z kolei w lawetę ciągniętą przez volkswagena – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. 
Siła uderzenia był tak  duża, że pijanemu kierowcy suzuki poduszka powietrza wystrzeliła w twarz. Na szczęście nikomu z uczestniczących w zdarzeniu nic złego się nie stało, choć w volvo przewożone było małe dziecko. Okazało się że kierujący suzuki jest pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił na „policyjny dołek” gdzie ma wytrzeźwieć zanim formalnie usłyszy zarzuty.  Z naszych informacji wynika, że pijany kierowca ma już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 

Mimo surowych kar ciągle wiele osób decyduje się na jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W tym roku policjanci tylko z województwa podlaskiego zatrzymali około 1500 takich kierowców. Z policyjnych statystyk wynika, że pijani odpowiadają za niemal co dziesiąty wypadek drogowy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę