Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Ze śniegu w deszcz

Na dziś synoptycy zapowiadają temperaturę powyżej zera i okresami opady śniegu, przechodzące na zachodzie i południu województwa w opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Do południa miejscami mogą wystąpić także opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź.

W nocy także może być bardzo ślisko. Okresami spodziewane są opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura minimalna w województwie podlaskim ma spaść od -1°C do 0°C, co sprawi, że znowu może pojawić się gołoledź.

W sobotę podobnie, tylko trochę cieplej Temperatura maksymalna w ciągu dnia ma sięgnąć +3°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę