Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Pierwsze ślizgi

Trochę mniejsze niż w latach poprzednich, ale jest. Przy ul. Katyńskiej ruszyło miejskie lodowisko. W czwartek kilka minut przed godziną 13. na lód weszły pierwsze łyżwiarki. Choć nie wszystkie piruety wychodziły jak należy, to – jak zapewniały - zabawa jest przednia.

W tym roku tafla lodu ma wymiary 20 na 30 metrów, czyli jest o ok. 1/3 krótsza niż w latach poprzednich. To dlatego, że stara mata lodowisko, która służy do schładzania wody był dziurawa, a ta którą wypożyczono na sezon jest mniejsza. 
- Na tym lodowisku może przebywać jednocześnie do 60 osób - podają pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. - Jeśli pogoda pozwoli będzie działało przynajmniej do końca lutego. 
Jedna tura jazdy trwa 50 minut, a z lodowiska można korzystać w godzinach do 9.30 do 21.00 .  
Wstęp na lodowisko jest płatny. Bilety – w zależności od terminu i dnia - kosztują od 5 zł do 7 zł „normalne” i 4 – 5 zł „ulgowe”. 
Jak co roku wraz z miejskim lodowiskiem ruszyła także wypożyczalnia łyżew.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę