Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pogoda nam się zmieni

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dziś jeszcze mroźno, ale synoptycy już zapowiadają zmianę pogody i odwilż. Już w piątek nad ranem w okolicach Łomży spodziewane są opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź.

W czwartek nad regionem otrzymywać się będzie zachmurzenie duże, a po południu miejscami będą występować opady śniegu. Temperatura maksymalna to ok. -4°C, ale ze względu na wiatr temperatura odczuwalna przez człowieka jest znacznie niższa -15°C.
W nocy z czwartku na piątek jeszcze mroźnie, ale Magdalena Pękala synoptyk dyżurny IMGW-PIB w Białymstoku już zapowiada, że nad ranem na krańcach zachodnich województwa podlaskiego – czyli w regionie łomżyńskim – możliwe są opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź. W Łomży jutro w ciągu dnia może być +2°C ciepła.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę