Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Diler w areszcie

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił Artur W. Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo w ramach którego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna miał 75 gramów marihuany i amfetaminy.

O śledztwie i tymczasowym aresztowaniu mężczyzny poinformowała Prokuratur Okręgowa w Łomży. Arturowi W. przedstawiono również zarzut dwukrotnego udzielania nieodpłatnie środków odurzających, co także jest przestępstwem. 
Ponadto w toku postępowania zarzuty posiadania środków odurzających przedstawiono Adrianowi K. oraz Andrzejowi W. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Artura W. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Wobec pozostałych dwóch podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego oraz dozoru policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę