Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Cysterna z gazem zsunęła się do rowu

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale zdarzenie mogło być niebezpieczne. Duża cysterna z gazem wpadła do przydrożnego rowu w Podgórzu koło Łomży. Do zdarzenia doszło na lokalnej drodze, i nie ma utrudnień w ruchu na prowadzącej przez miejscowość drodze krajowej nr 63 Łomża - Zambrów.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem, około godziny 16.40 na ul. Szkolnej. Ciężarówka z naczepą skręcał i prawdopodobnie wskutek błędu kierowy koła naczepy zsunęła się do przydrożnego rowu. W cysternie przewożone jest 18 ton gazu do pobliskiego zakładu. Ratownicy informują, że nie doszło do rozszczelnienia cysterny. Na miejscu są m.in. cztery jednostki straży pożarnej, ale ratownicy podkreślają, że nie ma zagrożenia dla okolicznych mieszkańców.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę