Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Popędzili gasić stodołę

Sześć zastępów strażaków zawodowych z Łomży i ochotników z gminy Jedwabne ruszyło na ratunek, po tym gdy dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży odebrał wezwanie do pożaru stodoły z płodami rolnymi. Strażacy pędzili na sygnałach do wsi Kucze Małe, a gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce okazało się, że... to nie stodoła.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali ok. godziny 10.20.  Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce zgłoszenia okazało się, że pali się niewielka część - około 5 metrów kwadratowych -  drewnianego stropu w budynku gospodarczym adoptowanym na warsztat. Strażacy szybko poradzili sobie z ugaszeniem ognia. Podają, że sytuacja jest już opanowana. Nikomu z ludzi nic się nie stało, a straty materialne nie są znaczące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę