Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tor Łódź - 4 przykłady wykorzystania moto prezentu

W całej Polsce znajduje się kilka ciekawych torów do jazdy wyścigowej, które udostępniane są nie tylko dla wykwalifikowanych kierowców zawodowych. Przykładem niech będzie Tor Łódź, który jest obiektem pozwalającym na przetestowanie zawrotnych prędkości samochodom sportowym i motorom, a nawet gokartom. To jednocześnie znakomita propozycja dla osób, które chciałyby zorganizować przejazd samochodem wyścigowym w formie prezentu dla kogoś bliskiego. Kiedy warto wybrać taki prezent?

1. Prezent na okrągłe urodziny

2. Tor Łódź - organizacja imprezy integracyjnej

3. Prezent z okazji wieczoru kawalerskiego

4. Wyjątkowy dzień mężczyzny z prezentem ze strony: https://motoprezent.pl/.

Urodziny na Torze Łódź

Łódź jest miastem, w którym zorganizować możemy niespodziankę urodzinową dla kogoś bliskiego. Mieści się tam Tor Łódź, przeznaczony do jazdy wyścigowej. To jedyny taki obiekt w całym regionie, ogólnodostępny również dla osób, które nie są zawodowo związane z jazdą samochodem. Tor Łódź pozwoli na przetestowanie możliwości i prędkości jazdy każdym samochodem.

Dodatkowo, nie trzeba dysponować własnym samochodem, aby móc poczuć adrenalinę szybciej krążącą w żyłach podczas okrążania Toru Łódź. Wykupując voucher na moto prezent na stronie https://motoprezent.pl/ można skorzystać z luksusowych, sportowych aut, jak Lamborghini, Ferrari i inne.

Impreza firmowa - Tor Łódź idealny

Nie tylko z okazji urodzin można wybrać się na tor do jazdy wyścigowej. Na stronie https://motoprezent.pl/ znajdziemy również ofertę organizacji ciekawych, nieszablonowych imprez integracyjnych dla firm. Wycieczka na Tor Łódź może być prezentem - nagrodą dla najlepszych pracowników za ich osiągnięcia w pracy zawodowej, albo wynagrodzeniem dla kontrahentów, z którymi firma nawiązała najkorzystniejsze relacje biznesowe.  Tor Łódź oferuje nawierzchnię asfaltową o długości 1050 metrów i szerokości do 12 metrów. Ma 7 zakrętów i stwarza dobre warunki do jazdy autami, zwłaszcza sportowymi.

Wieczór kawalerski pełny sportowych emocji

Dla przyszłego pana młodego prezent ze strony https://motoprezent.pl/ może się okazać najlepszą propozycją na wieczór kawalerski. Organizacja takiego eventu na torze w Łodzi pozwoli na przeżycie wspaniałego skoku adrenaliny przez wszystkich uczestników imprezy.

Na dzień prawdziwego faceta

W Polsce o wiele bardziej popularny jest Dzień Kobiet niż Dzień Mężczyzny czy Dzień Chłopaka, ale panie mogą sprawić prawdziwą radość swoim mężczyznom, kupując im voucher na jazdę sportowym samochodem na https://motoprezent.pl/ w formie oryginalnego prezentu. Tor Łódź czeka na śmiałków!

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę