Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pijany nie wyrobił się na śliskiej drodze

Volkswagen transporter uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Górnej w Łomży. Kierowca jakby nic się nie stało pojechał dalej, ale szybko wpadł w ręce policjantów. Okazało się, że 21-latek był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16.30. Za kierownicą volkswagena transportera siedział 21-latek, który był pijany. Badanie wykazało, że miał w sobie ok. 2,7 promila alkoholu. Policjanci podają, że młody mężczyzna został na noc osadzony w komendzie. Od razu zatrzymano mu też prawo jazdy. Za jazdę po pijanemu i uszkodzenie ogrodzenia będzie odpowiadał przed sądem.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę