Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Niedziela pełna śniegu!

Synoptycy nie mają wątpliwości - w niedzielę spadnie nam śnieg, dużo śniegu. Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydał specjalne ostrzeżenie na niedzielę przed intensywnymi opadami śniegu. Prognozuje, że w regionie może spaść od 8 cm do 14 cm białego puchu.

Niewielkie opady śniegu możliwe są już dziś. W nocy, zwłaszcza w drugiej jej połowie szanse na śnieg będą większe. W południowej połowie regionu przyrost pokrywy śnieżnej miejscami może wynieść do 3 cm. Co ważne śnieg nie będzie się topił, bo temperatura powietrza spadnie nawet do -4°C. W niedziele tylko trochę cieplej  do -1°C, ale przede wszystkim jeszcze więcej śniegu. Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydał na niedzielę – od godziny 6. rano do 24.00 ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. 
- Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej za okres ważności Ostrzeżenia od 8 cm do 14 cm – napisał zaznaczając, że prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90%.
Śnieg może padać jeszcze nocą z niedzieli na poniedziałek powodując dalszy przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 3 cm. 
Od poniedziałku padać nie powinno, że temperatura powietrza ma być na minusie, więc śnieżna powłoka powinna utrzymać się na dłużej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę