Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uratowały ich barierki

Ford eskort jadący ulicą generała Władysława Sikorskiego od mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” w kierunku Łomży wypadł na łuku z drogi i zatrzymał się na barierce ochronnej przed skarpą. W samochodzie jechały cztery osoby. Kierowca została zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 8. rano. Na razie nie wiadomo dlaczego kierowca, który był trzeźwy, nagle zjechał z drogi i uderzył w barierki. Zarówno on, jak i trzej pasażerowie forda to obywatele Gruzji.

Tymczasem synoptycy przestrzegają, że w wielu miejscach na drogach może być ślisko. Prognozowane są miejscami słabe opady śniegu i temperatura powietrza około 0°C

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę