Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany głąb w Passacie nie zmieścił się na ulicy

Prawie dwa i pół promila alkoholu miał w sobie kierowca volkswagena passata, który wczoraj po południu w Zawadach zderzył się z peugeotem podczas wymijania go. Policja podaje, że na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15. w Zasadach na ul. Łomżyńskiej. Pijanym kierowcą był 28-latek.

Jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym surową karą. Taki kierowca zapłaci grzywnę, co najmniej 5000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, otrzyma zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata, a do tego może zostać pozbawiony wolności do 2 lat. Gdy nietrzeźwy kierowca to recydywista, lub spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym do więzienia może trafić nawet na 12 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę