Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Dorabiał na kradzieży alkoholi

Na przełomie listopada i grudnia z jednego z łomżyńskich dyskontów ktoś kradł alkohol. Wczoraj łomżyńscy policjanci ustalili, a dziś zatrzymali sprawcę tych czynów – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wskazując, że to 23–letni mieszkaniec miasta, któremu przedstawiono zarzut kradzieży.

Policja podaje, że 23-latek z dyskontu wybierał „markowe trunki”, które później sprzedawał, po okazyjnej cenie przypadkowym osobom. Sklep swoje straty oszacował na ponad 1100 złotych. Zatrzymany 23-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz młody człowiek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę