Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Patrole policyjno-studenckie

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych. Policjanci z Łomży wspólnie ze studentami pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości, w ramach programu „Nie bądźmy obojętni” odwiedzają miejsca, gdzie przebywają takie osoby. Takie patrole w razie potrzeby udzielą pomocy przedmedycznej potrzebującym takiego rodzaju wsparcia osobom bezdomnym.

- Gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, bezdomni często chowają się przed mrozem w opuszczonych budynkach oraz na terenach ogródków działkowych – informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży podkreślając, że policjanci sprawdzają takie miejsca każdego dnia podczas pełnienia służby. - Mundurowi udzielają między innymi informacji osobom nie mającym stałego miejsca zamieszkania, gdzie mogą zjeść ciepły posiłek lub też bezpiecznie spędzić noc. 
Policyjne działania wspierają studenci pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości z Łomży. Po specjalnym przeszkoleniu, wspólnie z dzielnicowymi biorą udział w takich obchodach.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę