Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Jest ślisko

Choć temperatura powietrza w regionie przekracza zero, to temperatura gruntu nadal jest ujemna albo bliska 0°C, a ponieważ ciągle pada śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz, lokalnie deszcz lodowy, opady mogą marznąć, powodując gołoledź – ostrzegają synoptycy. Także policjanci proszą o ostrożną jazdę. W całym regionie dochodzi do zdarzeń drogowych. Na drodze do Mężenina zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kilka minut przed godziną 11. w okolicach wsi Siemień-Rowy na drodze wojewódzkiej nr 679 Łomża – Mężenin bokami zahaczyły się jadące w przeciwnych kierunkach samochody osobowe audi i renault. Oba chwilę później wypadły z drogi i zatrzymały się w przydrożnych rowach.  Na miejsce wezwano wszystkie służby, w tym pogotowie  ratunkowe, ale na szczęście jadący samochodami nie odnieśli większych obrażeń.

Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę