Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

BMW przebiło się przez ogrodzenie...

O wielkim szczęściu może mówić młody kierowca BMW, który jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku mostu Hubala, nagle wypadł z drogi, przebił się przez ogrodzenie pobliskiej posesji i zatrzymał się na pobliskim słupie. Po wypadku został zabrany do szpitala, ale najprawdopodobniej nie odniósł większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Jak podają policjanci kierowca BMW jechał ulicą gen. Władysława Sikorskiego w kierunku mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal, i nagle na wysokości zajazdu „Labirynt”, z niewyjaśnianych przyczyn, zjechał na prawe pobocze i chodnik. Auto ścięło uderzyło w słup podtrzymujący reklamę, która uderzyła w pobliski dom, przebiło się przez metalowe ogrodzenie i zawisło na podmurówce zatrzymując się na słupie elektrycznym.

Młody kierowca natychmiast po wypadku zastał zabrany do szpitala, ale najprawdopodobniej nie odniósł większych obrażeń i po komplecie badań wyjdzie do domu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę