Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Może trochę poprószy

Główne zdjęcie
Łomża, ul. Dworna (Zdjęcie ilustracyjne)

Dziś Mikołajki. Synoptycy prognozują możliwość wystąpienia w regionie słabych opadów śniegu lub opady mżawki marznącej powodującej gołoledź.

Temperatura maksymalna w ciągu dnia może wzrosnąć do +2°C, a do południa miejscami utrzyma się mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m. Wiatr początkowo słaby, po południu wzmagający się do okresami umiarkowanego, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Po północy od zachodu regionu będą przemieszczały się opady śniegu oraz deszczu ze śniegiem. Przejściowo są możliwe opady marznące deszczu lub mżawki, powodujące gołoledź, bo temperatura powietrza spadnie poniżej zera – nawet do -3°C. 
W piątek zachmurzenie duże, opady śniegu, deszczu ze śniegiem, stopniowo przechodzące w opady deszczu, które początkowo mogą marznąć powodując gołoledź. Temperatura maksymalna do  +4°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę