Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadki na śliskiej drodze

Główne zdjęcie
fot. OSP Nowogród

Trzech młodych ludzi zostało zabranych do szpitala po nocnym wypadku na drodze pomiędzy Nowogrodem a Chmielewem. Prawdopodobnie wskutek niedostosowania prędkości do warunków na jezdni BMW wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kolejny zdarzenie na śliskiej drodze wydarzyło się dziś nad ranem. W okolicach Jeziorka samochód wpadł do rowu, a uwięzioną w aucie kobietę ratowali strażacy. Także ona trafiła do szpitala.

Do wypadku w okolicach Chmielewa doszło około 2.30, a w okolicach Jeziorka po godzinie 7 rano. Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży dwóch z trzech osób zabranych do szpitala po wypadku BMW zostało po badaniach zwolnionych do domu. Trzeci doznał poważniejszych obrażeń. 
W przypadku porannego zdarzenia w okolicach Jeziorka – kierująca cinquecento 18-latka, która wpadła do rowu, i po wyciągnięciu z auta przez strażaków została zabrana do szpitala, nie odniosła większych obrażeń i to zdarzenie policja ma zakwalifikować jako kolizję drogową.

Foto: fot. OSP Nowogród
Foto: fot. OSP Nowogród
Foto: fot. OSP Nowogród
Foto: fot. OSP Nowogród

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę