Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Nielegalne automaty do gier hazardowych w Łomży

Główne zdjęcie
fot. KAS

Trzy nielegalne automaty do gier hazardowych zatrzymali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Wszystkie były w jednym z łomżyńskich lokali. Jak przekazuje asp. Maciej Czarnecki lokal był wyposażony m.in. w monitoring służący do selekcji klientów.

Automaty na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej.
- Oprócz sankcji karnych osoby urządzające tego typu nielegalne gry muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu - podaje Czarnecki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę