Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie na Zawadzkiej

Na ul. Zawadzkiej samochód osobowy potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Poszkodowany 43-latek został zabrany do szpitala.

Przy padającym deszczu, około godz. 20.30 na ul. Zawadzkiej, dwaj męczyźni przechodzili przejściem dla pieszych w okolicy skrzyżowania z ul. Sybiraków. W jednego z nich wjechał kierujący Audi 21-latek, który skręcając z ul. Sybiraków w lewo w ul. Zawadzką nie ustapił pierwszeństwa pieszym na przejściu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę