Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tu nic się nie stało...

Główne zdjęcie
ul. Kapucyńska

Policyjny radiowóz rano ześlizgnął się ulicą Kapucyńską w dół i zatrzymał się przy zaparkowanym tam aucie. Policja podaje, że nic się nie stało... Nikt z ludzi nie ucierpiał i nawet nie ma uszkodzeń w samochodach – tłumaczy Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Podaje, że w weekend w Łomży i najbliższej okolicy doszło do 13 zdarzeń drogowych, głównie związanych ze śliskością na jezdniach.

- Te 13 zdarzeń to kolizje drogowe – mówi Brulińska. - Nikt nie odniósł większych obrażeń, a wszyscy kierowcy jadący tymi autami byli trzeźwi.
Jedną z tych kolizji było wczorajsze przedwieczorne dachowanie na drodze wojewódzkiej nr 679 czyli drodze Łomża – Mężenin. Na łuku z drogi wypadł opel astra. Jedna z trzech osób jadąca w samochodzie trafiła po tym do szpitala, ale jak się okazało nie odniosła obrażeń. Według policjantów przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków na jezdni.

Tymczasem sprawdzają się zapowiedzi synoptyków o zmianie pogody. Jeszcze w sobotę późnym wieczorem temperatura powietrza wynosiła ok. -10°C, ale w niedzielę przekroczyła już zero. Dziś w regionie może wzrosnąć do +4°C. 
Najbliższej nocy już bez przymrozków. Temperatura minimalna w województwie podlaskim od 2°C do 4°C, ale synoptycy spodziewają się przelotnych opadów deszczu. We wtorek jeszcze cieplej od 5°C do 7°C.

Foto: ul. Kapucyńska
Foto: ul. Kopernika,  chodnik rano

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę