Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Biedroń dojedzie do Łomży

Robert Biedroń od kilku miesięcy jeździ po Polskę, by rozmowach z Polkami i Polakami dowiedzieć się „jaka jest Polska naszych marzeń”. Na trasie ogólnopolskiej „Burzy Mózgów z Robertem Biedroniem” jest 40 miast w tym Łomża, do której zajedzie we wtorek wieczorem. „Spotkajmy się w Łomży!” - zaprasza Biedroń, który otwarcie głosi, że celem objazdu kraju jest stworzenie struktur terenowych nowej siły politycznej.

Robert Biedroń ma 42 lata. To polityk, publicysta, ekspert organizacji praw człowieka i działacz na rzecz osób LGBT. W latach 2011-2014 byłym poseł – mandat zdobył z list Ruchu Palikota, a w latach 2014-2018 prezydentem Słupska. Chwali się, że w trakcie kadencji zmniejszył zadłużenie miasta o 49 mln złotych. We wrześniu zadeklarował, że nie będzie ponownie ubiegać się o prezydenturę w Słupsku, bo chce zbudować nowy ruch polityczno-społeczny. Polityk chce, aby jego ugrupowanie wystartowało w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a następnie Sejmu. Program ruchu ma powstać po debatach z Polakami, które nazwano „Burza Mózgów  z Robertem Biedroniem”.  We wtorek Biedroń dojedzie do Łomży.
„Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej. Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów”

„Burza Mózgów  z Robertem Biedroniem” w Łomży odbędzie się we wtorek, 4 grudnia 2018 w godzinach 17:30 – 19:30 w restauracji Amadeus przy ul. Przykoszarowej 16.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę