Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany wjechał w płot

Prawie 2.5 promila alkoholu miał w sobie 67-letni mężczyzna, który w niedzielne popołudnie wjechał w płot. Jego peugeot zawisł na fundamencie ogrodzenia, a – jak relacjonowali świadkowie - kierowca wysiadł z auta i ledwo stoi na nogach.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16.00 we wsi Jamiołkach-Pawłowiętach, w gminie Kulesze Kościelne, w powiecie wysokomazowieckim. 67-latek został przez policjantów uznany za dobowego rekordzistę nietrzeźwości. W sumie wczoraj na drogach województwa podlaskiego zatrzymano 8 nietrzeźwych kierowców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę