Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

86-letni mężczyzna zginął na przejeździe kolejowym koło Czyżewa

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec powiatu Ostrowskiego, 86-letni mężczyzna, zginął w wypadku na przejeździe kolejowym miedzy Czyżewem a Małkinią w okolicach miejscowości Szulborze Koty.

 

Mężczyzna wszedł na tory tuż przed przejazdem pociągu relacji Białystok - Łódź Fabryczna, mimo że przejazd był z sygnalizacją świetlną, która była włączona.

Na dwie godziny wstrzymano ruch pociągów na tej trasie. Teraz - jak powiedział rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec - jest już przywrócony, jednak kolejne pociągi jadące tym torem mają blisko 2-godzinne opóźnienia.

Sprawą zajmują się policjanci i prokurator.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę