Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

W kapciach goniła niedoszłego złodzieja

Zdecydowana reakcja mieszkanki Łomży doprowadziła do zatrzymania przez policję mężczyzny podejrzanego o usiłowanie kradzieży. Mężczyzna miał niepostrzeżenie wejść do domu kobiety, a gdy go dostrzegła podniosła raban i w kapciach ruszyła w pogoń za nim po ulicy. Biegnącą i krzyczącą kobietę zauważyli policjanci, którzy chwilę później ujęli uciekiniera.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wszystko to działo się wczoraj około godziny 12. Funkcjonariusze patrolujący miasto, na jednej z ulic zauważyli biegnącą środkiem jezdni kobietę, krzyczącą, że potrzebuje pomocy. Policjanci zainteresowali się sprawą, a kobieta powiedział im, że goni złodzieja i wskazała na uciekającego mężczyznę. Już chwilę później był on w rękach policjantów. Okazał się, że to 38–latek z Ełku. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kobieta przebywając w kuchni w pewnej chwili usłyszała jakieś głosy dochodzące z wnętrza domu, odwróciła się i zobaczyła nieznanego jej mężczyznę wchodzącego po schodach na piętro domu. Krzykiem spłoszyła intruza, który zaczął uciekać i ta ruszyła za nim, nie zważając nawet na to, iż jest w samych kapciach i w „domowym stroju”.

Zatrzymany mężczyzna był trzeźwy, ale nie był w stanie logicznie udzielić odpowiedzi, na wydawałoby się, proste pytanie mundurowych „Co robił w mieszkaniu poszkodowanej” - raz chciał spytać o piekarnie, innym razem tłumaczył, że szukał stancji czy też raczej  pracy. 38–latek noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś policjanci zdecydowali się na postawienie mu zarzutu usiłowania kradzieży. Dalej sprawą ma zająć się prokuratura i sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę