Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Zginęli w płomieniach

W nocy na terenie m. Zbójna w powiecie łomżyńskim miał miejsce pożar drewnianego domu. Po przeszukaniu pogorzeliska odnaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał 40, a drugi 56 lat.

Pożar wybuchł po godzinie 1:00 w nocy. Kiedy strażacy dojechali na miejsce ogień obejmował już cały parterowy budynek. Z pożarem walczyło 9 zastępów straży. Po przeszukaniu pogorzeliska strażacy odnaleźli ciała dwóch mężczyzn. Jeden z buch to właściciel posesji. Na miejscu tragicznego zdarzenia trwają dalsze czynność m.in. ustalane są przyczyny pożaru. 

Strażacy przypominają. że okres jesienno – zimowy to pora roku, w której niepokojąco wzrasta ilość pożarów budynków mieszkalnych. Jest to spowodowane intensywną eksploatacją wadliwych urządzeń grzewczych oraz dogrzewaniem się mieszkańców na różne sposoby. Brak kontroli drożności przewodów kominowych i wentylacyjnych może spowodować, że bezbarwny i bezwonny tlenek węgla (czad), powstający na skutek niepełnego spalania węgla czy drewna przy niedostatecznym dopływie tlenu, staje się przyczyną śmierci. Jedną z przyczyn powstania pożarów w budynkach są również nieszczelności przewodów kominowych oraz pożary nagromadzonej sadzy w kominie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę