Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złodzieje norek

Główne zdjęcie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Złodzieje ukradli 840 sztuk norek oraz 220 sztuk skór z jednej z hodowli na terenie gminy Wysokie Mazowieckie. Wartość skradzionych zwierząt i skór to około 150 tysięcy złotych. Po niespełna dwóch tygodniach policjanci zatrzymali pierwszych podejrzanych odzyskując również część łupów. Okazało się, że złodzieje wcześniej dokonywali zakupu zwierząt u właściciela okradzionej fermy.

Jak podaje policja podejrzanymi o dokonanie kradzieży okazali się dwaj bracia 34 i 35-latek z województwa świętokrzyskiego oraz ich 39- letni kolega mieszkaniec województwa łódzkiego. Kryminalni ustalili, że skradzione zwierzęta wywieźli przygotowanym do tego celu samochodem. Norki przetrzymane były na posesji zatrzymanych mężczyzn z województwa świętokrzyskiego.
Za kradzież norek grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Foto: fot. KPP Wysokie Mazowieckie
Foto: fot. KPP Wysokie Mazowieckie
Foto: fot. KPP Wysokie Mazowieckie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę