Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Miał brytyjskie prawo jazdy. Stracił je w Miastkowie

39-letni mężczyzna stracił wczoraj prawo jazdy po tym wczoraj wieczorem szybko usiłował przejechać przez Miastkowo. Jego jazdę fordem mondeo po drodze krajowej nr 61 obserwowali policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem.

Jak podaje policja do zatrzymania „pirata drogowego” doszło tu przed godziną 20, gdy w obszarze zabudowanym Miastkowa jechał z prędkością 101 km/h. To prędkość o 51 km/h wyższa niż dozwolona i wystarczająco duża, aby policjanci od razu mogli kierowcy zatrzymać prawo jazdy. Okazało się, mężczyzna miał je wydane w Wielkiej Brytanii. Zgodnie z polskim prawem ma je stracić na trzy miesiące.

39-latek dostał też mandat 400 zł. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę