Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Atak nożownika

Policjanci poszukują mężczyzny, który nocą miał zranić nożem dwóch innych mężczyzn. Do zdarzenia doszło po północy. Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wezwani na miejsce policjanci udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym, którzy ostatecznie trafili do szpitala.

Policja póki co nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Szlesińska mówi, że doszło do niego w jednym z mieszkań w centrum Łomży. Gdy pierwszy patrol policji dotarł na miejsce zastał dwóch mężczyzn zranionych nożem. Nie było tam natomiast sprawcy. Policyjni specjaliści ustalają przebieg zdarzenia, trwają też poszukiwania nożownika.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę