Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 22 maja 2022 napisz DONOS@

Atak nożownika

Policjanci poszukują mężczyzny, który nocą miał zranić nożem dwóch innych mężczyzn. Do zdarzenia doszło po północy. Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wezwani na miejsce policjanci udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym, którzy ostatecznie trafili do szpitala.

Policja póki co nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Szlesińska mówi, że doszło do niego w jednym z mieszkań w centrum Łomży. Gdy pierwszy patrol policji dotarł na miejsce zastał dwóch mężczyzn zranionych nożem. Nie było tam natomiast sprawcy. Policyjni specjaliści ustalają przebieg zdarzenia, trwają też poszukiwania nożownika.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę