Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Łomża - fotowoltaika już tam jest!

W rankingach Polskie miasta występują jako te bardziej zanieczyszczone. Białystok, miasto położone w województwie podlaskim, ma się czym pochwalić. Znajduje się bowiem w pierwszej dziesiątce najczystszych miast europejskich. Według Polskiego Alarmu Smogowego jest również miastem z najniższym stężeniem pyłów zawieszonych PM10 oraz najmniejszą liczbą dni z zanieczyszczeniem smogowym.

Mieszkańcy tego prawie 300 tys. miasta chętnie inwestują w odnawialne źródła energii. Zwłaszcza w darmową energię ze słońca. Dzięki takim rozwiązaniom jak panele fotowoltaiczne, mieszkańcy Białegostoku nie tylko dbają o środowisko, ale przede wszystkim oszczędzają pieniądze.

Podczas gdy w innych miastach pojawiają się komunikaty, by chronić swoje płuca, ograniczyć swoją aktywność na “świeżym” powietrzu, w Białymstoku zachęca się do wychodzenia z domu, oddychania pełną piersią i korzystania z życia. Na tak dobrą jakość wpływ ma duża ilość terenów zielonych, ale również, a może przede wszystkim, fotowoltaika - która jest energią czystą, nie emitującą szkodliwych dla zdrowia pyłów PM10 i  PM2,5 oraz benzopirenu.

obraz_1.jpg

Na fotowoltaikę w Białymstoku zdecydowała się m.in. Pani Elżbieta, na której dachu firma Columbus Energy zainstalowała 18 paneli fotowoltaicznych. Korzystając z dogodnego Abonamentu na Słońce może oszczędzać już od pierwszego dnia a instalacja spłaca się sama dzięki obniżonym rachunkom. Ze względu na wzrost cen prądu, na fotowoltaikę decyduje się także coraz więcej przedsiębiorców, wśród nich właściciel jednej z białostockich okręgowych stacji kontroli pojazdów.

Dzięki fotowoltaice, mieszkańcy Białegostoku w prosty sposób mogą obniżyć koszty utrzymania domu i funkcjonowania firmy. Inwestując dzisiaj, możemy zapewnić sobie bezpieczeństwo i stabilizację na lata.

Artykuł dostarczyła firma Columbus Energy, lider rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

tekst płatny

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę