Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar w oborze

10 jednostek straży pożarnej walczy z pożarem obory we wsi Podłatki Małe. Z pierwszych informacji wynika, że płomienie ognia pojawiły się na poddaszu budynku. Z obory gospodarze i ratownicy zdążyli wyprowadzić wszystkie zwierzęta. W zdarzeniu nie ucierpiał też nikt z ludzi.

Pożar murowanej obory strażakom zgłoszono kilka minut przed godziną 10. Na miejsce skierowano zastępy strażaków z jednostek zawodowych z Zambrowa i ochotniczych z najbliższej okolicy. W sumie na miejscy pracuje już 10 strażackich zastępów. 
Na początek z płonącej obroty wyprowadzono około 30 krów. Teraz strażacy usiłują ugasić palące się bele słomy zgromadzone na jej poddaszu. Jest tam prawdopodobnie około 50 dużych bel. 
Akcja strażaków w Podłatkach Małych potrwa kilka godzin.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę