Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejne utrudnienia w ruchu przez Łomżę

W tym tygodniu rozpoczną się prace drogowe na ul. Wojska Polskiego w Łomży. Drogowcy mają wymieniać nawierzchnię jezdni na długości około 400 metrów od skrzyżowania z ul. Spokojną do skrzyżowania z ul. Polną. Łukasz Czech z ratusza zapowiada, że prace potrwają 5 – 7 dni i w tym czasie ruch samochodów będzie odbywał się wahadłowo.

Ulica Wojska Polskiego to jedna z najważniejszych ulic Łomża. Przebiega nią droga krajowa nr 61 – czyli najważniejszej trasa biegnącej przez region. Codziennie przejeżdża nią ponad 20 tysięcy samochodów, w tym tysiące jadących tranzytem w kierunku i Warszawy lub państw bałtyckich ciężarówki skutecznie niszcząc nawierzchnię ulicy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę