Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na 61

63-letni mężczyzna zginął po tym, gdy prowadzony przez niego samochód ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 22. na drodze nr 61 w rejonie wsi Zabiele pomiędzy Szczuczynem a Grajewem.

Obecnie droga zablokowana na czas wyciągania pojazdu. Ruch osobowy odbywa się drogami lokalnymi, a samochody  ciężarowe zarówno od Szczuczyn jak i od Grajewa muszą jechać przez Kolno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę