Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Groźny wypadek w Śniadowie

Jedna osoba została poważnie ranna po wypadków drogowym w Śniadowie. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Łomża – Ostrów Mazowiecka z ul. Ostrołęcką zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Ranny kierowca osobówki został zabrany do szpitala. Droga jest zablokowana

Do wypadku doszło w sobotę kilka minut po godzinie 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letni kierujący osobowym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym volvo jadacym drogą wojewódzką. Kierowca vw trafił z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Droga nadal jest zablokowana. Objazd dla pojazdów ciężarowych wyznaczono przez Zambrów, a samochody osobowe miejsce wypadku mogą objechać przez Śniadowo.

To drugie z sobotnich zdarzeń drogowych w rejonie Łomży. Po godzinie ósmej rano półciężarówka przewożąca zwierzęta wypadła z drogi w okolicach Grąd Woniecko. Według przekazywanych informacji w tym zdarzeniu nie ucierpieli ani ludzie, ani zwierzęta. Były za to utrudnienia w ruchu. Gdy wyciągano samochód na jezdnię droga krajowa nr 64 Łomża - Jeżewo na krótko została całkowicie zablokowana.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Zdarzenie na drodze krajowej nr 64 Łomża - Jeżewo

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę