Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwszy powiew zimy

Do -3,5°C spadła nad ranem temperatura powietrza w regionie Łomży. Taką temperaturę wskazały urządzenia zamontowane na stacji meteorologicznej IMGW w Marianowie k. Piątnicy. Najbliższej nocy synoptycy spodziewają się słabych opadów śniegu lub mżawki, lokalnie marznącej, powodującej gołoledź.

Wiesław Winnicki, synoptyk dyżurny białostockiego zespołu IMGW-PIB prognozuje także silne zamglenia, miejscami mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność lokalnie do 100 m. Nocą z soboty na niedzielę temperatura minimalna w województwie podlaskim wynieść ma od -5°C do -2°C. Wiatr słaby, początkowo z kierunków wschodnich, później skręcający na zachodni i północno-zachodni.

W niedzielę w regionie dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C, ale odczuwalna będzie znacznie niższa do -5,4°C w południe w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę