Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 04 października 2022 napisz DONOS@

Poszukiwania zaginionego

Płetwonurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przeszukują stawy w okolicy wsi Uśnik-Dwór. Akcja ma związek z prowadzonymi poszukiwaniami zaginionego 31-letniego mężczyzny. Policja informację o jego zaginięciu odebrała 12 listopada, ale póki co nie podaje szczegółów w tej sprawie.

W poszukiwaniach zaginionego biorą udział także strażacy ochotnicy ze Szczepankowa, policjanci i „poszukiwacze” z Grupy Ratowniczej Nadzieja. Akcja prowadzona jest jako „czerwony alarm”. Podejmowana jest ona w stosunku do osób zaginionych „pierwszej kategorii”, czyli osób, które opuściły nagle ostatnie miejsce swojego pobytu w okolicznościach uzasadniających podejrzenie popełnienia na jej szkodę przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu lub wolności. Dotyczy to m.in. zaginięciem dzieci, osób chorych, ale także zdarzeń wskazujących na realną możliwość popełnienia samobójstwa. 
Strażacy płetwonurkowie do akcji zostali wprowadzeni około godziny 11.00. 
- Póki przeszukano jeden ze stawów, teraz sprawdzany jest następny – mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży zaznaczając, że dotychczas nurkowie niczego nie znaleźli.

220810024636.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę