Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Znów brawura

Dwie osoby ranne, co najmniej jedna poszukiwana - to skutki wypadku jaki wydarzył się po godzinie 18 na ulicy Sikorskiego w Łomży. Na zakręcie, kilkaset metrów przed wjazdem na “nowy most” doszło do zderzenia samochodów marki Opel Ascona i Daewoo Nexia. Na razie nie są jeszcze znane przyczyny wypadku. Policja podejrzewa brawurę. Z relacji świadków wynika, że kierowca Opla z dużą prędkością jechał w kierunku miasta. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i tu doszło do zderzenia.

butelka z piwem za kierownicą
butelka z piwem za kierownicą
Policja ustala przyczyny wypadku, ma jednak problemy z ustaleniem kierowcy Ascony. W samochodzie jechało prawdopodomnie dwóch młodych mężczyzn i kobieta. Nexią, małżeństwo w średnim wieku. Zaraz po wypadku dziewczyna wyszła i zaczęła ze mną rozmawiać. Kiedy powiedziałam, że dzwonię po policję, uciekła – mówi pasażerka Daewoo. Z pobliskich zarośli strażacy wyciągnęli jeszcze jednego pasażera Opla, któremu prawdopodobnie obrażenia doznane podczas wypadku, nie pozwoliły w ucieczce. Mimo, że jak mówią strażacy biorący udział w akcji, zdołał przeskoczyć przez barierkę zabezpieczającą i zsunął się kilka metrów z grobli. Ratownicy musieli użyć ciężkiego sprzętu by wydostać kolejnego z pasażerów Ascony. Nie jest wykluczone, że byli również inni.
Kierowcy przejeżdżający przez “nowy most” pomiędzy Łomżą a Piątnicą mogą spotkać utrudnienia w ruchu. Bezpośrednio po wypadku przejazd był niemożliwy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę