Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nawet dożywocie

Prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko 51-letniemu Andrzejowi P. Mężczyźnie grozi nawet dożywocie za usiłowanie zabójstwa mieszkańca wsi Modzele Skudosze.

Do zdarzenia doszło 24 sierpnia. Wówczas Andrzej P. dźgnął nożem Krzysztofa M. Według ustaleń śledczych napastnik chciał zabić. Ugodzenie nożem w klatkę piersiową realnie zagrażało życiu. Ranny mężczyzna przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej na oddziale intensywnej opieki medycznej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
- Z ustaleń śledztwa wynika, iż Andrzej P. zamiaru pozbawienia życia Krzysztofa M. nie zrealizował dzięki niezwłocznej pomocy medycznej udzielonej przez członków rodziny oraz zespół karetki pogotowia – podaje prokurator Rafał Kaczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży. Napastnik został natychmiast zatrzymany. Od razu na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec niego areszt tymczasowy. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie zabójstwa przed Sądem Okręgowym, do którego skierowano akt oskarżenia. Prokurator  Kaczyński podaje, że za popełnienie zarzucanego mężczyźnie przestępstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę