Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dużo chętnych do parlamentu

Prawie 360 osób z województwa podlaskiego ubiegać się będzie o mandat posła, a 17-cie o mandat senatora. O północy minął termin rejestracji list wyborczych kandydatów na posłów i senatorów przed wyborami które odbędą się 25 września.

W skali kraju do Państwowej Komisji Wyborczej zgłosiło się ponad 130 komitetów wyborczych.
W województwie podlaskim komitetów które zgłosiły listy kandydatów na posłów jest 16. O jedno miejsce w Sejmie rywalizować będzie 24 kandydatów, a o jeden fotel senatora niemal 6-ciu chętnych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę