Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Legionów

Kobieta kierująca osobówką VW Tiguan trafiła do szpitala po zderzeniu jej samochodu z dostawczym Fiat Ducato. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu al. Legionów i ul. Sikorskiego.

Jak wynika z relacji świadków, kilka minut po 22.00, przy wyłączonych światłach na skrzyżowanu al. Legionów i ul. Sikorskiego, kierująca samochodem VW jadąc od ul. Wojska Polskiego nie ustąpiła pierszeństwa pojazdowi dostawczemu jadącemu Legionów w kierunku Warszawy. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym a następnie uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Kierująca samochodem VW została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracują służby, ruch w tym miejscu odbywa się z utrudnieniami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę