Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Czterech na jednego

Czterech nieznanych mężczyzn miało pobić 28-latka w centrum Łomży. Mężczyzna trafił do szpitala i tam nadal przebywa.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 14. w okolicy ul. Polowej w Łomży. Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji potwierdza, że zdarzenie miało miejsce. Pobity mężczyzna został zabrany do szpitala i tam nadal przebywa. Brulińska podaje, że mężczyzna ten był pijany. Badanie wykazało, że miał ok. 3,5 promila alkoholu w organizmie. Na razie nie wiadomo jak poważnych obrażeń doznał. To od tego będzie też zależało, czy policjanci będą wyjaśniać sprawę tego pobicia. Brulińska wyjaśnia, że jeśli w wyniku pobicia doznał on uszczerbku na zdrowiu, którego skutki będą powyżej 7 dni, to sprawa będzie prowadzona z urzędu. Jeśli obrażenia nie będą tak poważne i ewentualne poszukiwanie sprawców pobicia będzie uzależnione od złożenia odpowiedniego wniosku przez 28-latka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę