Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Warsztaty Tańca Regionalnego

Listopadowy wieczór na parkiecie GOK Piątnica dla tych, którzy zdecydowali się na spotkanie z Projektem Artystycznym Meandry i Kapelą Miód na Serce z pewnością pozostanie w pamięci. - Było intensywnie, szybko, momentami ciężko ale też zabawnie – relacjonują uczestnicy.

Na wieczornej „zabawie” zjawiło się prawie trzydzieści osób.
- Na samym początku jak zawsze rozgrzewka, a potem konkretnie - sami, a później już w parach - uczyliśmy się elementów dwóch tańców regionalnych: Olender i Żuraw – przekazują uczestnicy warsztatów, które poprowadziła Irmina Gosk z Projektu Artystycznego Menadry.

Zadanie było realizowane w ramach projektu „Z tradycją w nowoczesność” i współfinansowane ze środków Miasto Łomża.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę