Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dziękuję, zapraszam na dyżury Radnego Sejmiku oraz do współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Łomżyńskiego

Szanowni Państwo. Zakończyły się właśnie wybory samorządowe. Zniknęły z ulic i internetu ślady kampanii wyborczej. Rozpoczął się czas powyborczych podsumowań, a za chwilę ruszymy do pracy w nowej kadencji samorządu.

Wynik 8170 głosów, który osiągnąłem do Sejmiku, jest moim najlepszym dotychczasowym rezultatem i daje ogromne poczucie zaufania i wsparcia dla tego, co robię dla Ziemi Łomżyńskiej. Za to poparcie bardzo serdecznie dziękuję i deklaruję, że moja aktywność w Sejmiku będzie jeszcze większa, a cenne inicjatywy rozwojowe na rzecz miasta i powiatu będą charakteryzowały moją działalność w rozpoczynającej się kadencji Sejmiku Województwa.

Tradycyjnie zapraszam na dyżury Radnego Województwa do siedziby Platformy Obywatelskiej przy ul. Długiej 1, /telefon kontaktowy 663 790 955/. Dzięki tym spotkaniom zostało załatwionych wiele trapiących mieszkańców województwa problemów a samorządowcy Łomży i okolicznych gmin mogli zapoznać się z zamierzeniami i planami samorządu województwa.

Również wszystkich zainteresowanych działaniami i aktywnością na rzecz Koalicji Obywatelskiej lub Platformy Obywatelskiej w powiecie łomżyńskim zapraszam do kontaktu i współpracy.

Razem zrobimy więcej.

Jacek Piorunek

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Łomżyńskiego

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę