niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Dziękuję, zapraszam na dyżury Radnego Sejmiku oraz do współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej

Szanowni Państwo. Zakończyły się właśnie wybory samorządowe. Zniknęły z ulic i internetu ślady kampanii wyborczej. Rozpoczął się czas powyborczych podsumowań, a za chwilę ruszymy do pracy w nowej kadencji samorządu.

Jacek Piorunek
Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Łomżyńskiego
Jacek Piorunek Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Łomżyńskiego

Wynik 8170 głosów, który osiągnąłem do Sejmiku, jest moim najlepszym dotychczasowym rezultatem i daje ogromne poczucie zaufania i wsparcia dla tego, co robię dla Ziemi Łomżyńskiej. Za to poparcie bardzo serdecznie dziękuję i deklaruję, że moja aktywność w Sejmiku będzie jeszcze większa, a cenne inicjatywy rozwojowe na rzecz miasta i powiatu będą charakteryzowały moją działalność w rozpoczynającej się kadencji Sejmiku Województwa.

Tradycyjnie zapraszam na dyżury Radnego Województwa do siedziby Platformy Obywatelskiej przy ul. Długiej 1, /telefon kontaktowy 663 790 955/. Dzięki tym spotkaniom zostało załatwionych wiele trapiących mieszkańców województwa problemów a samorządowcy Łomży i okolicznych gmin mogli zapoznać się z zamierzeniami i planami samorządu województwa.

Również wszystkich zainteresowanych działaniami i aktywnością na rzecz Koalicji Obywatelskiej lub Platformy Obywatelskiej w powiecie łomżyńskim zapraszam do kontaktu i współpracy.

Razem zrobimy więcej.

Jacek Piorunek

Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Powiatu Łomżyńskiego

tekst płatny

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę