Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nocny pościg za pijanym i poszukiwanym

Policyjny pości za uciekającą mazdą rozgrywał się nocą z soboty na niedzielę w Łomży. Przed godziną 1. w nocy policjanci chcieli zatrzymać do kontroli madę na Alei Legionów. Jej kierowca zlekceważył sygnały dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać w kierunku Miastkowa. Najpierw samochodem, później pieszo. Okazało się, że mężczyzna był pijany i poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci opisując zdarzenie podają, że uciekający mazdą kierowca jadąc z dużą prędkością ignorował znaki drogowe czym stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Na drodze do Miastkowa uciekający samochód został zatrzymany, jednak jego kierowca postanowił jeszcze podjąć próbę ucieczki pieszo. Także ta się nie powiodła. Uciekinierem okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że powodem takiego zachowania było to, że mężczyzna jest nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 1,6% promila alkoholu. Dodatkowo wyszło na jaw, że był też poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za niezapłacone grzywny. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, a jego auto zostało odholowane. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej odpowiadał będzie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę