Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze Łomża - Jeżewo

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 64 Łomża – Jeżewo. W okolicach wsi Włochówka koło Wizny samochód osobowy zderzył się z cysterną. Niestety to wypadek śmiertelny. Na miejscu zginął pasażer osobowego renaulta, a kierowcy obu samochodów z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do wypadku doszło ok. 9.25. Na miejscu pracuja wszystkie służby ratunkowe. Z pierwszych informacji wynika, że prawdopodobnie kierowca osobówóki marki renault laguna jadąc w kierunku Jeżewa na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dużą cysterną marki scania przdewożącąa pasze, która jechała w przeciwnym kierunku. W wyniku zderzenia osobówka została zmiażdżona. Na miejscu zginęła jedna osoba – pasażer laguny. Kierowcy samochodów z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w okolic wsi Włochówka, tuż za mostem przez Narew w Wiźnie. Droga Łomża - Jeżewo jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę